11 czerwca odbyło się w Warszawie cykliczne spotkanie przedstawicieli spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych z zarządem Kasy Krajowej

Na spotkaniu omówione zostały sprawy bieżące dotyczące sektora SKOK. Poruszono problem wizerunku SKOK w kontekście zapowiadanych ataków na system spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w związku z filmem Tomasza Sekielskiego a Wiceprezes Kasy Krajowej – Pan Maciej Ruczyński przedstawił produkty marketingowe przygotowane dla członków SKOK przez Visa.

Kolejne spotkanie przedstawicieli SKOK, tym razem uroczyste obędzie się podczas corocznej Krajowej Konferencji SKOK 28 czerwca 2019 r w Gdańsku.

 

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: