XXVII Krajowa Konferencja SKOK, 28.06.2019 r., Gdańsk |

XXVII Krajowa Konferencja SKOK, 28.06.2019 r., Gdańsk

27 Konferencja Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych odbędzie się 28 czerwca 2019 roku w Gdańsku pod hasłem: Wspólnota – Godność – Solidarność.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na sesję plenarną do sali konferencyjnej Muzeum II Wojny Światowej a na wieczorne spotkanie kończące Konferencję do historycznego budynku Zbrojowni na Starym Mieście.

W programie: podsumowanie działań Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych w 2018 roku, wystąpienie programowe Prezesa Zarządu Kasy Krajowej, dyskusja na temat perspektyw rozwoju spółdzielczości finansowej w Polsce a także zwiedzanie Sali BHP, w której podpisane zostały Porozumienia Sierpniowe.

Zapraszamy do Gdańska!
Zarząd Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 58 550 96 12 lub adresem mailowym: konferencjaskok2019@skok.pl

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: