Wyrok dot. Rzecznika Platformy Obywatelskiej Jana Grabca |

Wyrok dot. Rzecznika Platformy Obywatelskiej Jana Grabca

Kasa Krajowa konsekwentnie i skutecznie broni dobrego imienia SKOK-ów.
Jeszcze kilka lat temu mówiono, że ktoś ogłaszający oczywistą nieprawdę po prostu kłamie. Dziś, szczególnie jeśli ma to miejsce w mediach społecznościowych, takie kłamstwo często nazywane jest fake newsem. Nie zmienia to jednak istoty rzeczy.
Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec zamieścił na Twitterze fake newsa o tym, że powstanie afery Amber Gold ma związek ze SKOK-ami. Wyrokiem sądu rzecznik PO musi przeprosić twórców i członków SKOK-ów za to pomówienie. To kolejny sukces ruchu SKOK w walce o swoje dobre imię. Szkoda jedynie, że takie zwycięstwa przechodzą kilka lat po tym jak kłamstwo ujrzało światło dzienne a jego echa nadal obecne są w Internecie.

Więcej na ten temat w zakładce Media o nas
https://www.skok.pl/krajowa-skok-wygrywa-w-sadzie-z-janem-grabcem/

 

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: