Świąteczna Akcja Pomocy Polakom na Wschodzie pod Patronatem Pary Prezydenckiej

Szanowni Państwo.
Po raz kolejny zapraszamy Państwa do przyłączenia się do Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie pod patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem nasza pomoc dotrze do Rodaków mieszkających w kijowskim okręgu konsularnym.
To wsparcie oprócz faktycznej pomocy materialnej przekazanej Rodakom, będzie dla nich symbolem solidarności i jedności. Sprawmy aby ich święta tak daleko od kraju, były dla nich pełne radości.
W związku z tym prosimy o włączenia się do Akcji poprzez przekazanie chemii gospodarczej i środków czystości. Przekazanie darów przez przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP nastąpi po 12 grudnia – jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć Akcję prosimy o przekazanie paczek (pamiętajmy o długim terminie ważności produktów) do siedziby Kasy Krajowej w Sopocie najpóźniej do dnia 6 grudnia br.

W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: