SKOK Ubezpieczenia współpracują z TravelProfit |

SKOK Ubezpieczenia współpracują z TravelProfit

11 czerwca br. SKOK Ubezpieczenia rozpoczęły współpracę z wydawcą karty rabatowej TravelProfit. Posiadacze karty mogą korzystać z 15-procentowej zniżki hotelowej.

Turystyczna karta rabatowa TravelProfit jest dostępna na rynku od końca kwietnia bieżącego roku. Gwarantuje ona 15 procent zniżki na koszty noclegów w ponad 500 obiektach hotelowych na terenie całego kraju (co tydzień pojawia się kolejnych 20 hoteli).

Do końca czerwca cena karty wynosić będzie 30 zł (cena za 1 rok korzystania z niej). Każde 5 procent od sprzedaży pojedynczej karty jest przekazywane na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

Cenę karty można dodatkowo obniżyć o 33%. Wystarczy – za pośrednictwem strony www.skokubezpieczenia24.pl – kupić jedno z ubezpieczeń SKOK Ubezpieczenia (ubezpieczenie mieszkaniowe lub podróżne). Po dokonaniu zakupu ubezpieczenia pojawi się baner zachęcający do zakupu karty TravelProfit za 20 zł; wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego otrzymanego wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku.

Każda osoba, która kupi kartę TravelProfit – bez względu na to czy ze zniżką czy też bez niej – uzyskuje automatycznie i bezpłatnie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Kartę TravelProfit kupuje się on-line za pośrednictwem strony internetowej www.travelprofit.pl

Ze zniżki przy zakupie karty można skorzystać już dziś.

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.