Nowa witryna internetowa: Jak brzmi prawda o SKOK? |

Nowa witryna internetowa: Jak brzmi prawda o SKOK?

Wolny od nieścisłości i manipulacji przekaz o SKOK-ach, czyli spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, został zebrany na stronie www.prawdaoskok.pl

Od 8 grudnia 2014 r. w przestrzeni internetowej działa nowa witryna poświęcona spółdzielczym kasom oszczędnościowo-kredytowym.
Spośród wielu głosów, informacji oraz doniesień niełatwo jest wyłonić te prawdziwe. Wolny od nieścisłości i manipulacji przekaz o SKOK-ach, czyli spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, został zebrany na stronie www.prawdaoskok.pl

Dzięki nowej witrynie Czytelnicy dowiedzą się m. in.  czym są spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe, jak realizują swoją misję społeczną oraz jak wyglądają relacje z nadzorem, a także poznają nasze stanowiska w stosunku do publikowanych na nasz temat informacji. W sytuacji, w której niejednokrotnie uniemożliwia się nam aktywny udział w debacie, która nas dotyczy, uruchomienie tego serwisu stało się koniecznością.
Przesłaniem serwisu jest „obrona tego, co polskie”. Na stronie zebrane zostały te realizacje, dzięki którym SKOK-i wniosły swój wkład w budowę silnej, polskiej tożsamości narodowej. Przybliżone zostały akcje z zakresu ochrony skarbów rodzimej kultury i sztuki, a także te inicjatywy, które chronią dziedzictwo katolickie Polaków.
Dzięki nowej stronie odsłonięte zostaną wnikliwe analizy nieścisłości na temat SKOK-ów, które przebijają się do opinii publicznej. Użytkownicy serwisu znajdą także odpowiedź na pytanie, czym Kasy różnią się od banków oraz jak wygląda sytuacja odpowiedników SKOK-ów na świecie.
Serwis internetowy stanowi nowe, wiarygodne źródło informacji o sektorze SKOK.

Kompendium wiedzy o SKOK-ach na stronie www.prawdaoskok.pl.

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.