Kolejne spotkania członków Centrum Compliance SKOK

W dniach 12 stycznia oraz 23 lutego 2018 r., odbyły się kolejne spotkania członków Centrum Compliance SKOK poświęcone przygotowaniu SKOK do wdrożenia unijnego rozporządzenia RODO w sprawie ochrony danych osobowych oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń implementującej unijną dyrektywą IDD.

W trakcie spotkań zostały omówione wyzwania stojące przed SKOK w związku z potrzebą dostosowywania się do zmieniających się przepisów prawa oraz rekomendacji nadzorczych.

Członkom Centrum Compliance SKOK został także przekazany kolejny numer, wydawanego przez Fundację Edukacji Spółdzielczej we współpracy z Kasą Krajową, Biuletynu Centrum Compliance SKOK, który zawiera materiały pomocnicze dla SKOK, w tym alerty regulacyjne oraz specjalistyczne artykuły.

Następne spotkanie już wkrótce.

Aktualne informacje na stronie: http://www.akademiafes.edu.pl/centrum-compliance/spotkania-w-ramach-centrum-compliance

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: