DAR SKOK-ÓW DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE

Kancelaria Prezydenta RP już po raz czwarty będzie organizowała transport z darami w ramach Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie pod patronatem Pary Prezydenckiej i ponownie zwróciła się do Kasy Krajowej i SKOK-ów z prośbą o przyłączenie się do Akcji.

Zeszłoroczna zbiórka wśród Kas zakończyła się ogromnym sukcesem! Otrzymaliśmy od Państwa bardzo dużo darów, za które raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy do włączenia się do akcji również tym razem! Tym razem pomoc trafi do Polaków z lwowskiego okręgu konsularnego – do miejscowości takich jak Stryj, Sambor, Drohobycz, Łanowice i Boryslaw!

Przekazanie darów naszym rodakom nastąpi pod koniec lutego w związku z tym ponownie zwracamy się z uprzejmą prośbą dostarczenie do Kasy Krajowej w terminie do 18 lutego br. wszelkiego rodzaju środków czystości i chemii gospodarczej w długą datą ważności.

Designed By KSKOK | All Rights Reserved.

KOMUNIKAT KASY KRAJOWEJ,
W SPRAWIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH PRZEZ SKOK-I
W CELU UDZIELENIA POMOCY SWOIM CZŁONKOM

 

Szanowni Członkowie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych,
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną pragniemy podkreślić, że sektor SKOK w Polsce, podobnie jak sektor bankowy z całą starannością przygotowuje się na scenariusze kryzysowe i zapewnienie bezpieczeństwa naszym Członkom. Spółdzielcze Kasy wdrażają zatem procedury bezpieczeństwa w placówkach, zapewniają dostęp do środków finansowych i ciągłość funkcjonowania.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie, pragniemy przekazać następujące informacje: