Pożyczki i kredyty

Z oferty pożyczkowej Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych skorzystać może każdy, niezależnie od źródła dochodu. Dostępne w kasach pożyczki udzielane są na korzystnych i uczciwych warunkach, zawsze są też dopasowane do potrzeb i możliwości członków kas.

Więcej o kredytach

Karty płatnicze

Karta Visa dostępna w kasach kredytowych to nowoczesne i wygodne narzędzie płatnicze, które służy nie tylko do wypłaty gotówki z bankomatów i przeprowadzania transakcji bezgotówkowych, ale także do identyfikacji w placówkach Kas Kredytowych SKOK.

 

Więcej o kartach

Konta

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy to wygodne, bezpieczne i wysokooprocentowane konto umożliwiające gromadzenie na nim swoich przychodów, regulowanie płatności, otrzymanie kredytu oraz karty bankomatowej.

Więcej o kontach

Ubezpieczenia

Z ochrony ubezpieczeniowej dostępnej w SKOK-ach korzystać mogą nie tylko członkowie Kas, ale wszyscy zainteresowani. SALTUS oferują również ubezpieczenia dla firm. Ubezpieczyć mieszkanie, majątek oraz wykupić ubezpieczenie podróżne czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków można nie tylko osobiście, podczas wizyty w Kasie, ale i za pośrednictwem Internetu.

Więcej o Ubezpieczeniach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.