Oferty pracy

25 sierpnia 2017 r.

SPECJALISTY DO TELEFONICZNEGO CENTRUM UMAWIANIA WIZYT (K/M)

Miejsce pracy: Sopot | zatrudni SALTUS Ubezpieczenia | Nr ref. STCUWTUW/7/2017

Jakie będą Twoje zadania:

  • telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń na organizację usług medycznych,
  • telefoniczna i elektroniczna rezerwacja usług w placówkach medycznych,
  • obsługa dedykowanego systemu informatycznego,
  • obsługa korespondencji elektronicznej z Klientami.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • gotowości do podjęcia pracy zmianowej przez siedem dni w tygodniu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • nienagannej dykcji oraz poprawnego posługiwania się językiem polskim,
  • samodyscypliny i chęci uczenia się,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w obsłudze klientów - szczególnie telefonicznej,
  • doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym,
  • znajomość zagadnień i terminologii medycznej.

Co Ci oferujemy:

  • pracę, która nie ma charakteru sprzedażowego,
  • kameralną atmosferę pracy w biurze w Sopocie,
  • wsparcie przełożonych,
  • szkolenia wstępne i rozwojowe,
  • możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć na studiach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z perspektywą zawarcia umowy o pracę i rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Aplikacje prosimy kierować nas na adres: PRACA.TUW@skokubezpieczenia.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W korespondencji z nami prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz jej przechowywanie przez okres sześciu miesięcy.