Oferty pracy

19 stycznia 2017 r.

Specjalista ds. Modelowania i Analiz

Miejsce pracy: Sopot | zatrudni SKOK Ubezpieczenia | Nr ref. SMA/TUW/7/2017

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia (ścisłe lub ekonomiczne),
  • praktycznej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości SQL’a , Excel’a umożliwiającej płynne korzystanie z baz danych,
  • otwartości na nowe pomysły i umiejętności logicznego myślenia,
  • szybkiego przyswajania wiedzy i umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w zakresie modelowania przepływów finansowych i obliczania rezerw zgodnie z metodologią Solvency II,
  • znajomość przepisów prawa dotyczących działalności ubezpieczeniowej,
  • znajomość pakietów aktuarialnych,
  • zaliczone egzaminy aktuarialne.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i obsługa modeli  przepływów produktów ubezpieczeniowych dla potrzeb  Solvency II,
  • wykonywanie obliczeń związanych z ustaleniem spełnienia wymogów wypłacalności,
  • wykonywanie projekcji przepływów dla potrzeb planowania oraz procesu FLAOR/ORSA,
  • współpraca z Komisją Nadzoru Finansowego w zakresie modeli przepływów związanych z obliczaniem  rezerw dla potrzeb wypłacalności,
  • wykonywanie analiz dotyczących rentowności produktów ubezpieczeniowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i ubezpieczeniowej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny, z zaznaczonym numerem referencyjnym, prosimy przesyłać w terminie 10 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia pocztą elektroniczną na adres: praca.tuw@skokubezpieczenia.pl

lub pocztą na adres:
SKOK Ubezpieczenia
ul. Władysława IV 22
81- 743 Sopot

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

W korespondencji z nami prosimy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz jej przechowywanie przez okres sześciu miesięcy.