Oferty pracy

05 grudnia 2016 r.

Opiekun Finansowy

Miejsce pracy: Gdynia | zatrudni | Nr ref. 16/12/05/02

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych,

  • realizacja nałożonych planów sprzedażowych,

  • aktywny udział w akcjach marketingowych,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • pozyskiwanie i obsługa klienta w zakresie świadczonych usług.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długoterminowych relacji z klientem

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • możliwość rozwoju osobistego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKOK WYBRZEŻE  z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SKOK WYBRZEŻE   z siedzibą w Gdańsku przy ul. Na Zboczu75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.