Oferty pracy

25 kwietnia 2017 r.

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Miejsce pracy: Sopot | zatrudni SALTUS Ubezpieczenia | Nr ref. ABI/TUW/6/2017

Zadania na stanowisku:

Ogólne:

  • pełnienie roli Właściciela procesu Bezpieczeństwo informacji,
  • sformułowanie, wdrożenie, aktualizacja Polityki Bezpieczeństwa Informacji,
  • opracowanie standardów, procedur i wytycznych w zakresie bezpieczeństwa informacji,
  • koordynacja procesów bezpieczeństwa informacji w Towarzystwie.

W zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem IT:

  • opracowanie, wdrożenie i nadzór nad zasadami postępowania z informacjami poufnymi (zasady klasyfikacji informacji),
  • koordynacja procesu analizy ryzyk bezpieczeństwa informacji,
  • opiniowanie wyjątków IT.

W zakresie ochrony danych osobowych:

  • nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony danych osobowych,
  • określanie wymagań bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych,
  • nadzór nad wdrożeniem środków organizacyjnych i technicznych w celu ochrony przetwarzanych danych osobowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gruntownej znajomości zagadnień związanych z procesowym zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, w tym opracowaniem i wdrażaniem polityk bezpieczeństwa oraz planów ciągłości działania,
  • praktycznej znajomości zagadnień z dziedziny ochrony danych osobowych,
  • minimum trzyletniego udokumentowanego doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku na rynku ubezpieczeniowym ,
  • samodyscypliny,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywnej znajomości jezyka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji ubezpieczeniowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy program emerytalny po upływie okresu próbnego,
  • kartę Multisport.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Aplikacje prosimy kierować nas na adres: PRACA.TUW@skokubezpieczenia.pl

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W korespondencji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 97 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz jej przechowywanie przez okres sześciu miesięcy.