Pożyczki i kredyty

Z oferty pożyczkowej Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych skorzystać może każdy, niezależnie od źródła dochodu. Dostępne w kasach pożyczki udzielane są na korzystnych i uczciwych warunkach, zawsze są też dopasowane do potrzeb i możliwości członków kas.

Więcej o kredytach

Karty płatnicze

Karta Visa dostępna w kasach kredytowych to nowoczesne i wygodne narzędzie płatnicze, które służy nie tylko do wypłaty gotówki z bankomatów i przeprowadzania transakcji bezgotówkowych, ale także do identyfikacji w placówkach Kas Kredytowych SKOK.

 

Więcej o kartach

Konta

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy to wygodne, bezpieczne i wysokooprocentowane konto umożliwiające gromadzenie na nim swoich przychodów, regulowanie płatności, otrzymanie kredytu oraz karty bankomatowej.

Więcej o kontach

Ubezpieczenia

Z ochrony ubezpieczeniowej dostępnej w SKOK-ach korzystać mogą nie tylko członkowie Kas, ale wszyscy zainteresowani. SKOK Ubezpieczenia oferują również ubezpieczenia dla firm. Ubezpieczyć mieszkanie, majątek oraz wykupić ubezpieczenie podróżne czy ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków można nie tylko osobiście, podczas wizyty w Kasie, ale i za pośrednictwem Internetu.

Fundusze inwestycyjne

Jednostki funduszy inwestycyjnych zakupić można nie tylko w części placówek SKOK, ale również za pośrednictwem telefonu lub on-line.

Indywidualne Konta Emerytalne

Indywidualne Konto Emerytalne to dobrowolna, dodatkowa składka, służąca podwyższeniu przyszłej emerytury (w ramach III filaru). Takie Konto, gwarantujące ubezpieczenie na życie bez ponoszenia dodatkowych kosztów, można założyć w każdej placówce SKOK.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.