Aktualności

08 czerwca 2016 r.

Komunikat

Powtórne badanie sprawozdania finansowego Kasy Krajowej za rok 2014, zlecone przez KNF firmie Mazars Audyt sp. z o.o. rozpoczyna się w terminie określonym przez ten podmiot, to jest w dniu 9 czerwca 2016 roku.

Czytaj więcej
11 maja 2016 r.

Batalia o dobre prawo dla spółdzielczości finansowej trwa

Trwa walka o ostatni bastion polskiego kapitału. Przeciwko niekorzystnym zmianom w funkcjonowaniu banków spółdzielczych narzucanym w skandaliczny sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego protestuje Krajowa Rada Spółdzielcza, naczelny organ ruchu spółdzielczości w Polsce.

Czytaj więcej
18 kwietnia 2016 r.

Banki spółdzielcze nie godzą się na dyktat KNF

W środę podczas posiedzenia komisji finansów publicznych parlamentarzyści rozpatrzyli propozycję zmiany prawodawstwa regulującego działalność Banków Spółdzielczych. Cel: rozbicie duopolu zrzeszeń i uwolnienie od stricte komercyjnych zasad funkcjonowania.

Czytaj więcej
03 marca 2016 r.

XI Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej zaprasza do udziału gimnazjalistów z całej Polski. Termin nadsyłania prac - 4 kwietnia 2016 r. Dla najlepszych - atrakcyjne nagrody, m.in. laptop, tablet, aparat cyfrowy

Czytaj więcej
22 stycznia 2016 r.

Przekaż 1 % na SKEF

Uzyskane środki Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji finansowej przeznacza na fundusz stypendialny oraz realizację projektów z zakresu edukacji finansowej i konsumenckiej.

Czytaj więcej

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.