Aktualności

Powrót do aktualności
14 czerwca 2012 r.

SKOK Ubezpieczenia współpracują z TravelProfit

11 czerwca br. SKOK Ubezpieczenia rozpoczęły współpracę z wydawcą karty rabatowej TravelProfit. Posiadacze karty mogą korzystać z 15-procentowej zniżki hotelowej.

kartaTRAV2Turystyczna karta rabatowa TravelProfit jest dostępna na rynku od końca kwietnia bieżącego roku. Gwarantuje ona 15 procent zniżki na koszty noclegów w ponad 500 obiektach hotelowych na terenie całego kraju (co tydzień pojawia się kolejnych 20 hoteli).

Do końca czerwca cena karty wynosić będzie 30 zł (cena za 1 rok korzystania z niej). Każde 5 procent od sprzedaży pojedynczej karty jest przekazywane na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

Cenę karty można dodatkowo obniżyć o 33%. Wystarczy – za pośrednictwem strony www.skokubezpieczenia24.pl - kupić jedno z ubezpieczeń SKOK Ubezpieczenia (ubezpieczenie mieszkaniowe lub podróżne). Po dokonaniu zakupu ubezpieczenia pojawi się baner zachęcający do zakupu karty TravelProfit za 20 zł; wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego otrzymanego wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku.

Każda osoba, która kupi kartę TravelProfit – bez względu na to czy ze zniżką czy też bez niej – uzyskuje automatycznie i bezpłatnie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Kartę TravelProfit kupuje się on-line za pośrednictwem strony internetowej www.travelprofit.pl

Ze zniżki przy zakupie karty można skorzystać już dziś.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.