Aktualności

Powrót do aktualności
08 września 2014 r.

Ruszył nabór do nowej edycji Funduszu Stypendialnego SKEF!

Do 20 października 2014 roku, można składać wnioski do Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej o stypendia z funduszu stypendialnego SKEF.

To już siódma edycja funduszu stypendialnego. Głównym zamierzeniem i ideą stypendium stworzonego przez Stowarzyszenie jest wsparcie materialne:

studentów uczelni wyższych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, oraz wychowanków domów dziecka.

Jednym z kryteriów naboru są m.in. dobre wyniki w nauce, oraz wykazanie się działalnością na polu naukowym i charytatywnym, przez co należy rozumieć pracę na zasadach wolontariatu, mającej na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, w sposób bezinteresowny, dobroczynny i filantropijny.

Od 2005 roku SKEF jest organizacją pożytku publicznego, która w szerokim zakresie działa na rzecz konsumentów usług finansowych poprzez prowadzenie działalności edukacyjnej, doradczej, wydawniczej i charytatywnej. Stowarzyszenie może pozyskiwać środki finansowe z wpłat 1% podatku dochodowego
i przeznacza je na realizację m.in. programu stypendialnego SKEF.

Nabór w ramach programu Fundusz Stypendialny już się rozpoczął. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z kryteriami naboru, wytycznymi regulaminu (regulamin i wnioski dostępne są na stronie www.skef.pl na stronie głównej oraz w zakładce SKEF charytatywny – fundusz stypendialny).

Osoby ubiegające się o stypendium, składają do dnia 20 października 2014 roku wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnienie wymogów, przesyłając je na adres:

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej
81-472 Gdynia ul. Legionów 126
z dopiskiem: Fundusz Stypendialny

Informacje dotyczące Funduszu Stypendialnego dostępne są na stronie www.skef.pl

Wszelkie pytania dotyczące Funduszu Stypendialnego prosimy kierować do p. Iwony Karmasz
58/624-98-76

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.