Aktualności

Powrót do aktualności
18 stycznia 2016 r.

Prezes Krajowej SKOK na konferencji ABCUL

Association of British Credit Unions Limited (Związek brytyjskich Unii Kredytowych) organizuje doroczną konferencję poświęconą omówieniu najistotniejszych spraw związanych z rozwojem tego ważnego sektora usług finansowych. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 11-12 marca w Manchesterze. Miło nam poinformować, że jednym z jej uczestników będzie Rafał Matusiak, prezes Krajowej SKOK i członek Rady Dyrektorów WOCCU. Swój udział zapowiedzieli również John Griffith-Jones, szef Urzędu Nadzoru Finansowego oraz Regulatora Systemu Płatniczego i Alison Carpenter z Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA) a także przedstawiciele Światowej Rady Związków Kredytowych (WOCCU), między innymi Anne Cochran – pierwsza kobieta w radzie WOCCU oraz Brian Branch.

Sesje plenarne będą prowadzone przez dziennikarza Fergusa Muirheada, a w dyskusjach nad wyzwaniami i możliwościami będą brały udział Finance and Leasing Association oraz Nationwide Building Society.

Coroczna konferencja ABCUL to największe wydarzenie związane z uniami kredytowymi w Wielkiej Brytanii, w którym najliczniej reprezentowane są delegacje z Anglii, Szkocji i Walii, jako przedstawiciele unii kredytowych różnej maści, by podzielić się doświadczeniami i wspólnie wypracować strategię pozwalającą rozwijać spółdzielczość finansową w Wielkiej Brytanii w oparciu o standardy najwyższej jakości stosowane w kasach kredytowych na całym świecie.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.