Aktualności

Powrót do aktualności
23 stycznia 2012 r.

"Order Finansowy" dla najlepszego ubezpieczenia

Pomysłodawca plebiscytu - redakcja miesięcznika ekonomicznego „Home & Market” - wybrała nasze Ubezpieczenie Mieszkań i Domów Jednorodzinnych - najlepszym produktem skierowanym do klienta indywidualnego, oferowanym przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

orderCelem plebiscytu było wyłonienie najlepszych produktów oferowanych przez instytucje finansowe, które w 2011 roku okazały się hitem i cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych, produktów, które spełniały ich wysokie wymagania i nadążały za zmieniającymi się warunkami na rynku.

Przypomnijmy, że otrzymany „order” jest już trzecim w kolekcji SKOK Ubezpieczenia. „MIESZKANIA” dołączyły tym samym do grona wyróżnionych we wcześniejszych edycjach konkursu ubezpieczeń: PROMESY i OPTIMUM.  Fakt ten cieszy tym bardziej, że właśnie zakończyliśmy I etap ogólnopolskiej kampanii reklamowej dotyczącej m.in. tego ubezpieczenia.

Na wybór przez konkursowe jury naszego produktu, z pewnością miał również wpływ fakt, że ubezpieczenie to od ubiegłego roku jest dostępne w trzech kanałach dystrybucji: w placówkach SKOK, on-line przez www.skokubezpieczenia24.pl oraz infolinię 801 888 666

Takie dopasowanie do potrzeb i oczekiwań Klienta, a także elastyczność tej oferty, atrakcyjny zakres i przystępna cenę to z pewnością największe atuty ubezpieczenia mieszkań, oferowanego przez SKOK Ubezpieczenia.

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.