Aktualności

Powrót do aktualności
16 maja 2014 r.

Międzynarodowa Konferencja Światowej Rady Unii Kredytowych 2014: Gold Coast w Australii

W dniach 27-30 lipca 2014 roku w australijskim Gold Coast odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Światowej Rady Unii Kredytowych. Liderzy unii kredytowych z całego świata po raz kolejny będą mieli okazję do zacieśnienia współpracy oraz wzięcia udziału w spotkaniach edukacyjnych, będących częścią czterodniowego programu konferencji.

Światowa Rada Unii Kredytowych, na czele której stoi twórca i założyciel polskich SKOK-ów, Grzegorz Bierecki, jest wiodącą międzynarodową organizacją i agencją rozwoju unii kredytowych na całym świecie. Promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i innych spółdzielni finansowych na całym świecie w celu zwiększenia dostępu do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych.

WOCCU reprezentuje również zrzeszone organizacje na arenie międzynarodowej oraz podejmuje współpracę z rządami krajowymi dla poprawy istniejących przepisów i regulacji. Koordynuje, reguluje i wspiera unie kredytowe na całym świecie. Instytucje zrzeszone w WOCCU dbają o podnoszenie świadomości ekonomicznej i krzewienie idei spółdzielczości wśród swoich członków, troszcząc się jednocześnie o bezpieczeństwo ich oszczędności.

Wszystkie informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie www.goldcoast2014.org

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.