System zarządzania jakością

Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa jest pierwszą organizacją finansową w Polsce, która uzyskała certyfikat jakości ISO 9001 na całokształt działalności w zakresie:
„Sprawowania funkcji stabilizacyjnej i kontrolnej nad systemem Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych. Opracowywania standardów świadczenia usług i prowadzenia dokumentacji przez kasy oraz opracowywania standardów systemów informatycznych dla kas, świadczenia usług finansowych na rzecz SKOK.”

System jakości w Kasie Krajowej funkcjonuje od sierpnia 1999. Obecny system zarządzania jakością jest potwierdzony certyfikatem przyznanym przez polską firmę certyfikacyjną z Lublina Q&R Polska Sp. z o.o.  Przyznany certyfikat dowodzi nie tylko zgodności działań realizowanych przez Kasę Krajową z wymogami normy, ale stanowi również potwierdzenie skuteczności procesu sprawowania funkcji stabilizacyjnej i kontrolnej nad systemem Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych; zapewniającym bezpieczeństwo ich operacji oraz uwzględniającym potrzeby i oczekiwania SKOK.

Więcej informacji na temat systemów zarządzania jakością w Kasie Krajowej:

Małgorzata Ćwiklińska
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością
e-mail: malgorzata.cwiklinska@skok.pl


Systemy zarządzania jakością ISO 9001 w SKOK
Krajowa SKOK posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008
Obecnie, oprócz Kasy Krajowej, certyfikowane i stale doskonalone systemy zarządzania jakością posiadają również: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK, Asekuracja, TU SKOK ŻYCIE S.A., Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o.

Działa również grupa Kas, które wdrożyły system zarządzania jakością i otrzymały stosowne certyfikaty.  Certyfikaty oraz informacje, potwierdzające  funkcjonowanie danej kasy zgodnie z normą, umieszczane są na  stronach internetowych poszczególnych podmiotów.

Komunikaty

RSS

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.